Oferty Plus na abonament

Buszując dzisiaj po Internecie natknąłem się ciekawe reklamy plusa. Nie czekając długo postanowiłem zapoznać się bliżej z ich ofertą, jako że ostatnimi czasy narzekałem na swojego operatora sieci telefonii komórkowej. Nie spisałem z nim przecież umowy na dobre i na złe więc trzeba szukać, interesować się, być na bieżąco, żeby nic nie stracić, a być może zyskać coś w bonusie.

Oferty plusa na abonament pod względem terminowości nie różnią się specjalnie od tych standardowych, zatem czas obowiązywania umowy to 24 miesiące jeśli interesuje nas nowy numer wraz z telefonem. Sytuacja ma się nieco inaczej jeśli chodzi o nowy numer bez telefonu z samą kartą SIM, wówczas operator proponuje dwa rozwiązania, czyli okres dwunastu i dwudziestu czterech miesięcy. W ramach ciekawostek plus posiada jeszcze coś co zwie się ofertą elastyczną z telefonem – takowa forma umowy również związuje nas z plusem na dwadzieścia cztery miesiące.

Co jeszcze warto wiedzieć? Plus oferta dla nowych użytkowników jest bardzo przejrzyście przygotowana i skrojona w taki sposób, ażeby każdy użytkownik znalazł w niej coś dla siebie. Przykładowo za niecałe 60 złotych miesięcznie mamy w pakiecie nielimitowane minuty do sieci plus oraz pozostałych krajowych sieci komórkowych, za połączenia na telefony stacjonarne zapłacimy 29 groszy za minutę, za sms-a zapłacimy 20 groszy, a za mms-a 40 groszy. Co jednak wydaje się być niezwykle istotne z punktu widzenia przeciętnego użytkownika smartfona – jakich bez wątpienia przyrost w ostatnich latach jest ogromny? Plus oferta internet, bo to przecież podstawowe źródło problemu – czy mam wystarczającą ilość neta, czy nie zabraknie mi go w najmniej oczekiwanym momencie, czy dam radę pobrać i obsłużyć wszystkie aplikacje bez ciągłego dostępu do WI-FI? W podanym pakiecie dostaniemy od plusa 4 giga Internetu w telefonie, a więc nie jest to ilość która zadowoli prawdziwych maniaków fejsa, You Tuba i podobnych stronek. Jakie zatem jest wyjście z tej niesłychanej opresji? Dorzucić 50 złotych do abonamentu i zyskać dodatkowe 16 giga w telefonie oraz nielimitowany dostęp do LTE przez cały okres trwania umowy! Są oczywiście oferty pośrednie, w tym za 79,99 zł natomiast w tym wypadku LTE jest dostępne tylko przez okres pierwszych trzech miesięcy – warto więc się zastanowić, czy taka oszczędność jest sensowna. Według mnie lepiej dołożyć parę złotych, ale nie stresować się tym czy pewnego pięknego dnia będę w mógł odebrać pocztę, czy posłuchać ulubionej muzyki. Dodatkowo oczywiście w ramach wspomnianych ofert plus proponuje wszelkiej maści smartfony w naprawdę korzystnych cenach.

Jeżeli nie zależy nam na wymianie swojego telefonu na nowy, to będziemy zadowoleni z oferty jaką proponuje plus dla osób które decydują się na zawarcie umowy bez telefonu. Najtańszy abonament bowiem jest to cena już niecałych czterdziestu złotych miesięcznie. Jeżeli jednak interesuje nas oferta bez limitów na rozmowy i sms-y, no i oczywiście z ekstremalnie mocnym pakietem Internetu, to będziemy musieli się trochę wykosztować i zapłacić 79,99 złotych/miesięcznie.

Także przed podjęciem decyzji warto się zastanowić co jest dla nas najważniejsze, oszczędności, nowy telefon, czy może ciągły dostęp do świata informacji.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]