Virgin Mobile to pierwszy na świecie operator wirtualny, który swoją działalność w Polsce rozpoczął w sierpniu 2012 roku. Jak ostatnio poinformowano zrezygnował on z jednego najbardziej rozpoznawalnego oraz najczęściej aktywowanego pakietu #Freemium. Użytkownicy operatora bardzo często z niego korzystali, był on jednym z flagowych pakietów ofertaora. W zamian za to, na jego miejsce operator wprowadził całkiem nowe oferty i rozwiązania. Obecnie te nowości dostępne są w ofercie jako 3 nowe pakiety na kartę: #Mini3, #Mini9 oraz wariant #GigaDaje7. Szczególnie znajomy wydaje się pakiet #Mini3.

Nowe pakiety #Mini

Jak poinformowała prezes Virgin Mobile Polska, Grażyna Piotrowska – Oliwa: „Nowa oferta pakietów MINI to wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym, ale przede wszystkim propozycja dla osób dotychczas korzystających np. z oferty FREEMIUM. Minimalna opłata za podstawowe usługi telekomunikacyjne dostępna dla każdego była dla Nas priorytetem przy tworzeniu tej oferty. Jednocześnie jest to ewolucja oferty, którą wprowadziliśmy prawie trzy lata temu. Od tamtego czasu na rynku wiele się zmieniło. Zmieniły się też potrzeby klientów”. Nowa oferta jest dostępna od 27 sierpnia 2018 roku (wtedy to właśnie skończył obowiązywać pakiet #Freemium). W ofercie można aktywować jeden z dwóch pakietów – za 3 zł albo 9 zł. W pakiecie za 3 zł otrzymamy 30 minut na rozmowy do wszystkich sieci, 30 SMS-ów oraz 300 MB danych. Zainteresowani użytkownicy mogą aktywować go kodem *222*03#. Pakiet za 9 zł daje nam większe możliwości tj. 300 minut do wszystkich sieci, 300 SMS-ów oraz 1 GB danych. Aktywacja następuje po wpisaniu kodu *222*09#. Ważność obu pakietów wynosi 30 dni od momentu aktywacji. Oferta pakietów MINI daje użytkownikom również możliwość zakupu dodatków do pakietów – są to oczywiście minuty, SMS-ów oraz gigabajtów danych. Jednorazowy pakiet 120 minut kosztuje 5zł, pakiet 400 SMS-ów 3zł a pakiet 1GB danych to tylko 1zł. Dzięki tym pakietom klienci będą mieli możliwość efektywniejszego sterowania ofertą prepaid oraz jej kosztami. Porównując pakiet #Mini3 do dawnego pakietu #Freemium możemy dojść do wniosku, że jest to dokładnie ten sam pakiet, tylko pod inną nazwą i z tą różnicą, że teraz nie jest już bezpłatny, tylko musimy za niego zapłacić.

#GigaDaje 7

Ten pakiet różni się od wcześniej opisywanych. Jest to bowiem oferta tygodniowa. #GigaDaje7 to nieco zmodyfikowany plan pakietu #GigaDaje. Kosztuje on 7 zł i jak już zostało to wspomniane jest ważny 7 dni. Co daje użytkownikom ta oferta? Połączenia do wszystkich sieci oraz na stacjonarne mamy bez limitu, SMS-y również możemy wysyłać bez limitu, oprócz tego otrzymujemy 3GB Internetu. Jeśli zdecydujemy się na tą ofertę, możemy ją aktywować krótkim kodem *222*07#.

Powyższe pakiety zostały udostępnione przez operatora z myślą o oszczędności wielu klientów, jednak wielu z nich zastanawia się, dlaczego wcześniejszy bezpłatny pakiet cieszący się ogromnym powodzeniem został wycofany i zastąpiony rozwiązaniami płatnymi.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]