Dobrze znana wszystkim firma Energizer, obecna w 160 krajach na całym świecie, najczęściej kojarzona jest z produkcją baterii. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań o jak najwyższej wydajności, które zostały opracowane w odpowiedzialny sposób. Do dyspozycji Klientów oddawana jest energia, na której mogą polegać nawet najbardziej wymagający klienci. Firma Energizer postanowiła nawiązać współpracę i przygotowała promocję wraz z operatorem sieci komórkowej Play, której, jak głosi ich hasło reklamowe – jest najszybciej rozwijającą się oraz najczęściej wybieraną siecią w Polsce. Cała akcja opierała się na bardzo prostych zasadach. Promocja trwała od 15.03.2018 do wyczerpania zapasów, lecz jak zastrzeżono, nie dłużej niż do 15.06.2018.

4 GB Internetu za darmo

Aby otrzymać pakiet Internetu zupełnie za darmo trzeba przede wszystkim zakupić baterię firmy Energizer za co najmniej 15zł. Po zakupie trzeba było koniecznie zachować paragon – był on potrzebny w procesie rejestracji. Aby dokonać rejestracji, należało wejść na stronę internetową https://www.positivenergy.pl/play, podać swój numer telefonu, następnie podać przesłany SMS-em kod i podać adres e-mail. Warunkiem było również dołączenie zdjęć – paragonu oraz opakowania wraz z bateriami. Co ważne, firma Energizer zastrzegła sobie, że opakowanie musi być pełne. Po dokonaniu rejestracji, operator Play przyznawał wspomniane 4 gigabajty Internetu, które można było wykorzystać przez 30 dni od momentu aktywacji. Procedura przyznawania pakietu mogła potrwać maksymalnie dwa dni. Należy również dodać, że każdy mógł skorzystać z akcji promocyjnej dwukrotnie, co dawało możliwość zapewnia sobie łącznie 8 GB transferu zupełnie za darmo.

Kto mógł skorzystać z oferty?

Należy zaznaczyć, że promocja obejmowała nowych oraz dotychczasowych użytkowników sieci komórkowej Play na Kartę, którzy posiadali wybrane usługi prepaid tj. Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! Play na Kartę Surf, na Kartę Rok Ważności Konta lub Formuła Mini Max na Kartę. Regulamin całej akcji konsumenckiej, jak i dodatkowe informacje na jej temat można było uzyskać pod adresem: http://www.positivenergy.pl/play. Zatem, jeśli ktoś potrzebował dobrych jakościowo baterii oraz do tego, posiadał telefon komórkowy w sieci Play mógł zastanowić się nad ofertą ponieważ naprawdę było warto – Klient otrzymywał 4GB lub nawet 8GB (jeśli skorzystał w promocji dwa razy) zupełnie za darmo.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]