Co tydzień przyglądamy się ofertom wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. Dzisiaj wypadło na polską sieć PLUS GSM. Co przygotowali dla nas? O czym warto wspomnieć? Zapraszamy do lektury.

Zestawy świąteczne

Żeby umilić czas oczekiwania na święta operator PLUS GSM przygotował dla nas kilka zestawów świątecznych, które sukcesywnie, co kilka dni,  ujawnia na swojej stronie. Od 1 grudnia do Samsunga Galaxy J5 2016 otrzymamy śliczny i ciepły koc świąteczny ze śmiesznym trzymadełkiem w kształcie renifera. Telefon w abonamencie możemy dostać już od 69,99 złotych na miesiąc, a opłata aktywacyjna to tylko 99 złotych.

Prezenty za rejestrację numeru na kartę

Rejestracja numerów na kartę jest obowiązkiem ale i przyjemnością. Operator PLUS GSM w zamian za rejestrację numeru obiecuje nam aż pięćset złotych do wydania na trzydzieści dni, rok ważności konta i gigantyczny pakiet pięćdziesięciu gigabajtów pakietu internetowego na czas trzydziestu dni od momentu rejestracji.

Sprawdź czy twój numer jest zarejestrowany pisząc wiadomość SMS o treści STATUS numer 80104 lub zadzwoń  na 601 102 601. Jeśli nie jest jeszcze zarejestrowany to udaj się do  salonu Plusa lub Cyfrowego Polsatu albo zarejestruj w punktach partnerskich: kioskach RUCHU, sklepach Neonet, Statoil, 1 minute, Relay oraz w Placówkach Poczty Polskiej

Mikołajkowe smartfony za symboliczną złotówkę

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami PLUS GSM oferuje nam topowe modele smartfonów w promocji a symboliczną złotówkę na start. I tak Lenovo K6 Note kosztuje nas złotówkę zamiast trzydziestu złotych, a HUAWEI Honor 7 lite złotówkę zamiast pięćdziesięciu złotych. W obydwu przypadkach telefony dostaniemy w abonamencie za przystępne siedemdziesiąt złotych brutto miesięcznie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]