Co weekend przygotowujemy dla Państwa najciekawsze wyrywki z ofert wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. W tym artykule sprawdzimy co ciekawego ma do zaoferowania operator PLUS GSM.

Dlaczego warto zarejestrować numer na kartę w PLUS GSM?

Rejestracja numeru na kartę w PLUS GSM jest dziecinnie prosta. Możesz to zrobić w salonie Plusa lub Cyfrowego Polsatu, oraz w punktach partnerskich: kioskach RUCHU, sklepach Neonet, Statoil, 1 minute, Relay oraz w Placówkach Poczty Polskiej. Pamiętaj aby zabrać ze sobą dowód tożsamości, jeśli chcesz rejestrować numer w jednej z tych placówek. Aby otrzymać numer karty SIM, który potrzeby jest do dokonania rejestracji, wyślij darmowego SMS-a z hasłem Karta na numer 80105.

Aby włączyć bonusy po rejestracji konta należy wysłać darmowego SMS-a o treści BONUS pod numer 80110. W zamian otrzymujesz: 500 zł na rozmowy oraz SMS-y do wszystkich i pięćdziesiąt gigabajtów internetu na trzydzieści dni.

Kalendarz adwentowy z PLUS GSM – zestawy świąteczne

Co kilka dni właściciel sieci PLUS GSM przygotowuje dla nas nowe zestawy świąteczne, które sprawiają, że możemy otrzymać miły prezent przy zakupie nowego smartfona. Da tej pory były to między innymi: piękna zimowa czapka w zestawie z Lenovo K5, który w abonamencie za siedemdziesiąt złotych miesięcznie kosztował na start trzy złote; Sony Xperia XA w komplecie ze stylowymi słuchawkami, którą w abonamencie za sto złotych miesięcznie mogliśmy dostać za niecałe pięćdziesiąt złotych opłaty wstępnej. Innym ciekawym zestawem świątecznym jest komórka Sony Xperia E5, do której otrzymujemy wydajny Powerbank tego samego producenta. W abonamencie za siedemdziesiąt złotych otrzymujemy zestaw w cenie niecałych pięćdziesięciu złotych.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]