Wymiana szybki w iPhone – zaufaj jakości ZbitaSzybka.pl

Wymiana szybki w iPhone Wrocław

Ilość punktów oferujących usługi naprawy urządzeń Apple jest spora. Jak zatem znaleźć taki, który spełni nasze oczekiwania? We współpracy z ekspertami serwisu ZbitaSzybka.pl opracowaliśmy kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę szukając profesjonalnej obsługi. Podpowiadamy też, dlaczego usługa wymiany szybki w iPhone w serwisie ZbitaSzybka.pl to słuszne posunięcie!

Najlepszy serwis Apple – jak go znaleźć?

Zbiłeś szybkę w iPhonie? A może bateria słabo trzyma lub chcesz naprawić urządzenie po zalaniu cieczą? W takim razie warto znaleźć najlepszy serwis Apple. Jak to uczynić? Specjaliści z serwisu iPhone ZbitaSzybka.pl we Wrocławiu mają dla Ciebie kilka wskazówek!

  • Postaw na doświadczenie – najlepiej wybrać serwis, w którym pracują osoby doświadczone w naprawach urządzeń marki Apple. Ogóle punkty napraw smartfonów nierzadko miewają problemy z rozmontowaniem i złożeniem sprzętu zgodnie ze sztuką.
  • Sprawdź opinie – internet to skarbnica wiedzy o firmach, ich produktach i usługach. Jeśli chcesz zasięgnąć rzetelnych informacji na temat serwisu iPhone w Twoim mieście – zerknij na zamieszczone w sieci opinie lub zapytaj znajomych o rekomendacje.
  • Zwróć uwagę na jakość – bez względu na to, czy czeka Cię wymiana szybki w iPhone czy naprawa głośnika albo aparatu, upewnij się, na jakich częściach pracuje dany serwis. Najlepiej, by były to dokładnie takie komponenty, jak te stosowane na pierwszy montaż.
  • Zapoznaj się z ofertą – zwykle serwis Apple oferuje kompleksowe usługi, ale zanim udasz się do punktu napraw, upewnij się, czy np. obsługa naprawia najnowsze iPhone 12 albo zajmuje się też naprawianiem MacBooków, Apple Watch czy iPadów.

Wymiana szybki w iPhone i inne naprawy Apple – dlaczego wybrać ZbitaSzybka.pl?

Urządzenia Apple cieszą się rosnącą popularnością. Zachwycają użytkowników designem, parametrami, intuicyjną obsługą, a przez wielu uznawane są za niezawodne. Kiedy jednak dojdzie do awarii, konieczne jest udanie się do specjalistów. Jednym z najpopularniejszych serwisów Apple jest ZbitaSzybka.pl. To polska sieć, mająca punkty w wielu lokalizacjach w Polsce – m.in. Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach. Zatrudnieni w niej są doświadczeni fachowcy, którzy nieustannie szkolą się, pogłębiają kompetencje i wdrażają najnowocześniejsze narzędzia służące usprawnianiu sprzętów klientów.

Zarówno, gdy interesuje Cię wymiana szybki w iPhone, jak i baterii, głośnika, aparatu, korpusu, płyty głównej czy inny części – możesz liczyć na pomoc ekspertów. I to w ekspresowym tempie! ZbitaSzybka.pl dokonuje większości napraw w mniej niż 45 minut, a ogromnym atutem serwisu jest fakt, że na spotkanie można umówić się online lub telefonicznie, by nie stać w kolejce!

Zakres działania serwisu jest bardzo obszerny, bowiem poza naprawami iPhone’ów, pracownicy z należytą starannością usprawniają też inne urządzenia Apple – m.in. Apple Watch, iPad, iPod, MacBook czy Apple iMac. W każdym punkcie w Polsce pracują doświadczeni fachowcy, którzy przed przyjęciem zlecenia dokonują jego wyceny, analizują opłacalność i przedstawiają klientowi plan działania. Jak mówi o sobie ekipa ZbitejSzybki.pl: „Dbamy o sprzęt klientów, jak o własny, a ich uśmiech po zakończeniu usługi oraz pozytywna rekomendacja to dla nas największa satysfakcja!”.

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 1 Średnia: 5]

Nju Mobile faktura na firmę

Nju Mobile faktura na firmę

Telefon to dziś jedno z podstawowych narzędzi pracy, nie ma mowy by mógł zawieść. Oczywiście jako przedsiębiorcy stoimy przed sporym wyborem różnych opcji, nie tylko w kwestii abonament- karta, ale i odpowiedniego smartfona, dodatkowych opcji, etc. Co w kwestii oferty dla firm oferuje nam sieć nju mobile?

Czy nju mobile ma w ogóle ofertę dla przedsiębiorców?

Nju mobile nie ma swojej oferty firmowej, nie wystawia faktur dla firm. Sieć skupiła się jedynie na opcjach abonamentowych solo i dla par i nie ma obecnie wiele do zaoferowania firmom. A szkoda, bo jako “młodzieżowy” operator mogłaby mieć coś ciekawego do zaproponowania np. startupom.

Co więc zrobić, jeśli jesteśmy nową firmą i nie chcemy wiązać się długą umową z żadnym operatorem komórkowym, a szukamy dogodnej oferty na usługi telefonii? Jeśli chcemy znaleźć coś bez umowy, próżno szukać dobrych ofert w Orange i w jego submarce nju mobile próżno szukać także czegoś odpowiadającego naszym wymaganiom w Playu. Operatorem, z którym można zawiązać umowę może być Plus oraz jego submarka Plush. Plus przyciąga swoich klientów tym, iż daje im więcej i więcej w zależności od czasu jaki są klientami tejże sieci. Jako firma możemy więc na wstępie wybrać sobie opcję za 25 zł, w czym dostaniemy nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 10 GB internetu, a transfer danych z miesiąca na miesiąc będzie rósł- po roku czasu korzystania z usług firmowych tego operatora mamy 6 GB internetu więcej, a po 2 latach nawet 10 GB więcej. Wierność jednemu operatorowi bardzo się więc opłaca, a sama opłata podstawowa nie jest duża, co ma ogromne znaczenie, zwłaszcza gdy jesteśmy jednoosobową działalnością czy nowym startupem. Całą ofertę możemy wybrać kilkoma kliknięciami na stronie operatora- na formularzu wybieramy opcję zakupu oferty na firmę oraz wybieramy swój tym działalności gospodarczej. Możemy wybrać jednoosobową działalność, spółkę akcyjną, jawną czy komandytową.  Dużą zaletą jest to, iż umowę zawieramy na czas nieokreślony i mamy 1 miesiąc na jej wypowiedzenie w razie konieczności.

Innymi operatorami, którzy mają dość zgrabne oferty dla niedużych firm i wystawiają faktury są min. operatorzy wirtualni, tacy jak np. Virgin Mobile. Operator ten posiada dla firm 3 różne plany (19, 29 i 39 zł) – umowę można zawiązać na 24 miesiące lub na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W formularzu do zamówienia także określamy, iż jesteśmy klientem biznesowym i zamawiamy numer na firmę. Ale Virgin Mobile to nie tylko tania oferta abonamentowa dla firm, ale także oferta na kartę dla klientów biznesowych. Za 25 zł mamy minuty i SMSy bez limitu, a dodatkowo 15 GB internetu- brzmi super.

Inną ofertą sieci wirtualnej dla firm jest oferta operatora Mobile Vikings- jak więc widać wiele niewielkich sieci przyciąga do siebie klientów biznesowych- dlaczego nie robi tego nju mobile, nie wiadomo. Ale wracając do Mobile Vikings- wybierając ofertę zaznaczamy, iż numer rejestrujemy na firmę i wybieramy jeden z interesujących nas pakietów. Ciekawą opcją jest np. oferta no limit za 39 zł, w ramach której mamy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a także 25 GB internetu- środki na naszej karcie pozostają ważne przez 365 dni.

Swoją biznesową ofertę ma także operator Lajt Mobile- opcje mamy tutaj dwie:

– za 14,99 zł/ msc mamy nielimitowane połączenia i SMSy,

– za 29,99 zł/ msc mamy nielimitowane rozmowy i SMSy, a dodatkowo 10 GB internetu.

Im więcej kart firmowych zarejestrujemy, tym więcej bonusów zbierzemy- bardzo zmyślne i bardzo wygodne. W lajt możemy mieć np. 3 karty sim już za 69,99 zł, a w tym wszystko bez limitu oraz 30 GB internetu.

Jak więc widać propozycji jest całkiem sporo. Jeśli dopiero startujemy z własną firmą i jesteśmy na tzw. dorobku, warto wybrać jedną z opisanych powyżej tanich opcji Vergin Mobile, Lajt Mobile, Plusha czy Vikings. Nie uwiążemy się siermiężną umową abonamentową, a za nieduże pieniądze zyskamy całkiem sporo na start.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Plus – telefon za złotówkę 2021

Plus - telefon za złotówkę 2021

Trendy wśród smartfonów zmieniają się równie szybko jak moda ubraniowa. Technologia idzie wciąż do przodu, a my możemy wybierać sprzęt z coraz to nowymi funkcjami, lepszymi aparatami, wciąż aktualizowanym oprogramowaniem, etc. Dlatego też najczęściej, gdy kończy nam się umowa abonamentowa, wybieramy przedłużenie nowej wraz z nowym telefonem. Jakie są telefonu 2021 roku, co powinny mieć i na co zwrócić uwagę? Jakie telefony za złotówkę oferuje dzisiaj Plus?

Smartfony A.D. 2021

Jeśli zależy nam na nadganianiu nowinek technicznych odnoście smartfonów, musimy trzymać rękę wciąż na pulsie. Nowości pojawiają się cały czas, część sprawdzonych rozwiązań w smartfonach jest od lat ta sama, ale jest też sporo lepszych rozwiązań, które sprzyjają wygodzie korzystania z telefonu, pozwalają robić lepsze zdjęcia, sprawiają, że telefon jest jeszcze większy i jeszcze cieńszy i lżejszy. Jakie są smartfony najnowszej generacji?

Na początek warto podkreślić fakt, iż dziś trudno szukać smartfonów byle jakich, które określimy jako te tańszy, czyli złe. Rynek smartfonów bardzo się ujednolicił, a to znaczy, że ceny smartfonów są do siebie dość zbliżone. Same smartfony mają bardzo podobne funkcje, ogólnie są urządzeniami niemal bliźniaczymi (niezależnie od marki), dlatego zatarła się ta różnica między Samsungiem, Xiaomi, Sony, itp. Na co więc zwrócić uwagę kupując telefon?

Warto szukać smartfonów jak najbardziej innowacyjnych i intrygujących, ale trzeba też uważać, by za nie nie przepłacać. Oferty telefonów za złotówkę to najlepsza opcja, by wybrać coś nowego, a jednocześnie z kosztami rozłożonymi na raty abonamentowe. Co ważne, nawet w ofercie za złotówkę będzie można spodziewać się opcji internetu 5G- dotąd ta opcja była dostępna jedynie w drogich smartfonach, dziś staje się powszechna. Staje się tak dlatego, iż w 2022 roku 5G ma być w naszych telefonach już oczywistym standardem.

Nowością w smartfonach będzie na pewno to, iż dołączane do nich będą mocniejsze i sprawniejsze ładowarki- Apple rezygnuje nawet z ładowarek całkowicie w ofercie swoich najnowszych iphonów. Pokazuje to fakt, o którym napisano powyżej- smartfony są już tak do siebie podobne, że producenci muszą wyróżniać się akcesoriami, gdyż już tylko akcesoria są tym polem do pokazania swojej lepszej oferty. Ciekawostką jest też to, że producenci rezygnują w nowych urządzeniach z gniazda słuchawkowego. Żyjemy w czasach Bluetooth, słuchawki bezprzewodowe są dziś tanie, dlatego gniazda te przestały być komukolwiek niezbędne.

Telefony za złotówkę od Plusa

Telefony za złotówkę w sieci Plus można mieć oczywiście w parze z abonamentem- będąc nowym klientem lub przedłużając swoją umowę z siecią. Obecnie Plus ma dla nas takie opcje abonamentowe:

– za 30 zł/msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 2GB internetu,

– za 50 zł/ msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 12 GB internetu,

– za 75 zł/msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 75GB internetu.

Za złotówkę możemy dostać m.in:

– LG K52- bardzo ciekawy wizualnie smartfon, który posiada aż 4 aparaty; debiut tego telefonu przypadł na ostatni kwartał 2020 roku; jest to telefon, który daje sporo możliwości, jednocześnie będą telefonem dość uniwersalnym, idealne dla przeciętnego użytkownika lubiącego nowości rynkowe,

– Samsung GALAXY A51- to tzw. smartfon bestseller, prawdziwa innowacja dostępna dla każdego; Galaxy A51, to 6,5 cala niczym nieograniczonego wyświetlacza o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli i proporcjach 20:9, a do tego poczwórny aparat- w tym aparat mikro,

– realme 7 5G- tylko w Plusie! realme to mniej znana marka, ale korzyścią jest to, iż oferuje nam ona najtańszy obecnie smartfon oferujący dostęp do sieci 5G,

– Sony Xperia L4- to smartfon o charakterystycznych proporcjach ekranu 21:9 oraz matową obudowę z ukrytymi obiektywami aparatów; ekran ma przekątną 6,2 cala, co plasuje go w kategorii raczej mniejszych wyświetlaczy.

Przykłady smartfonów za złotówkę w Plusie można mnożyć- operator posiada bardzo bogatą ofertę w tej cenie. Każdy ma więc realną szansę wybrać coś dla siebie, co będzie posiadało o poziom lepsze funkcje od tych, które mamy w ocenie użytkowanych smartfonach.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Oferta Orange dla firm 2020

Oferta Orange dla firm 2020

Trudno byłoby funkcjonować firmom bez podstawowych mediów jaki są telefony oraz dostęp do internetu. Operatorzy prześcigają się w tworzeniu jak najlepszych ofert, pragnąc przyciągnąć do siebie także klienta biznesowego. Klienci tacy są pożądani także z tego powodu, iż są jeszcze bardziej wierni jednemu operatorowi niż klienci indywidualni- jest więc o co walczyć. Jak przedstawia się oferta dla firm w Orange?

Oferta dla firm w Orange 2020

W 2020 roku Orange proponuje swoim klientom biznesowym Nowe Plany Firmowe wraz z paczkami usług do wyboru. Paczki te obejmują pokrótce takie usługi jak:

– serwis telefonu- naprawa lub wymiana uszkodzonego telefonu,

– bezpieczna firma- CyberTarcza oraz wsparcie IT dla firmy- ochrona obejmuje maksymalnie 3 telefony,

– w podróży- 100 minut w podróży (Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia, Kanada) oraz nawigacja na co dzień,

– połączenia na Ukrainę- 40 minut rozmów na numery ukraińskie,

– pakiet połączeń międzynarodowych- 250 minut,

– w Internecie – do 10 GB dodatkowego internetu i usługa Data Music Pass (umożliwia korzystanie ze Spotify, Tidal, Apple Music, AmazonMusic, etc bez pomniejszania pakietu danych),

– w biurze- aplikacje Microsoft 365 dla firm- usługa ta dostępna jest w planach L i XL.

Orange proponuje firmom następujące plany:

– plan S za 45 złotych miesięcznie + VAT- 20 GB pakietu danych w Polsce oraz 5,86 GB w UE,

– plan M za 60 złotych miesięcznie + VAT- 30 GB pakietu danych w Polsce oraz 7, 82 w UE oraz dodatkowo jedna z wymienionych wyżej paczek do wyboru,

– plan L za 75 złotych miesięcznie + VAT- 70 GB pakietu danych w Polsce oraz 9,77 GB w UE + 2 paczki usług,

– plan XL za 100 złotych miesięcznie + VAT- 150 GB pakietu danych w Polsce i 13,03 GB w UE + 3 paczki usług.

Rozmowy oraz SMSy w każdym Planie Firmowym są nielimitowane. Jeśli wybieramy plan z paczkami, możemy je dowolnie, bezpłatnie i co miesiąc wymieniać na nowe w ramach abonamentu- dla przykładu jednego miesiąca możemy zamówić paczkę rozmów z Ukrainą, a kolejnego zamienić ją na dodatkowy Internet dla firmy.

Oferta dla firm przedłużających umowy

Orange kusi firmy, by przedłużały swoje umowy abonamentowe, a robi to za pomocą bonusów. Bonusem takim jest wzięcie smartfona i niepłacenie za niego 3 pierwszych rat. Dla przykładu w Planie Mobilnym za 55 złotych mamy do wyboru takie smartfony jak Samsung Galaxy A51, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Mi 10 Lite 5G. 3 pierwsze miesiące to 0 złotych opłat za dany smartfon, od 4 miesiąca trwania umowy płacimy już stawkę podaną przez operatora, dla przykładu za Xiaomi Mi 10 Lite 5G zapłacimy miesięcznie 65, 01 złotych.

Przedłużając umowę w Orange możemy także dostać bonus w postaci jednej z usług za 0 złotych:

– pakiet danych 5 GB,

– Music Pass,

– 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady.

Na jeden miesiąc za 0 złotych możemy także wybrać usługę Video Pass, która pozwala na oglądanie filmów, filmików i seriali w najpopularniejszych serwisach wideo- HBO GO, Netflix, YouTube, OrangeTv GO, vod.pl, WP PILOT bez pomniejszania posiadanego pakietu GB.

Oferta telefonów w Orange dla firm

Wielu firmom zależy na tym, by mieć w biurze telefony najnowszych generacji – zwłaszcza firmom kreatywnym, często umieszczającym efekty swojej pracy w sieci. Dla takich właśnie firm Orange proponuje najnowszy smartfon Samsung Galaxy Note 20 5G oraz Note 20 Ultra 5G, które już są dostępne w sprzedaży. Można je nabyć w Planie Firmowym jak i w opcji bez abonamentu. Firmy, które przedłużają umowę w Orange zostają zwolnione z płacenia rat za urządzenie przez 3 miesiące, natomiast po 3 miesiącach rata za Samsung Galaxy Note 20 5G wynosi 141 złotych (21 rat), a za Utla 5G 168 złotych (także 21 rat).

Orange kusi także firmy nowymi smartfonami Oppo w dobrych cenach. Dla firm przedłużających umowy także te smartfony są dostępne przez 3 miesiące za 0 złotych, a po 3 miesiącach można je mieć- w zależności od modelu- za 15 do 56 złotych miesięcznie plus opłata abonamentowa.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

NAJNOWSZE WPISY

NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY