Mix Plus telefony

Obawiasz się, że przekroczysz abonament? Chcesz mieć pełną kontrolę nad środkami na Twoim koncie, a przy tym chciałbyś otrzymać telefon w niższej cenie? Telefony w Mix plus to oferta idealna dla ciebie!

Pierwszą z ofert prezentowanych przez operatora jest oferta elastyczna w plus mix. Co dostajemy w ramach niej? Smartfony w niższych cenach, możliwość obniżenia minimalnej kwoty doładowania, koszty pod kontrolą, środki zgromadzone na koncie nie przepadają, w dowolnym momencie trwania kontraktu możemy również wyłączać, lub zmieniać pakiety.

W opcji na 24 doładowania do wyboru mamy 4 wartości miesięcznych doładowań. Warto zaznaczyć, że przez pierwsze 12 miesięcy płacimy kwotę niższą – 30,40,50, lub 60 zł. Kolejne 12 miesięcy to kwota podwojona, płacimy więc kolejno 60,80,100, bądź 120 złotych. Operator daje nam prawo obniżenia tych kwot, by wrócił do stanu pierwotnego. Co trzeba zrobić?  Podpisać kolejną umowę na 24 miesiące – konieczne do zapamiętania – w takim wypadku nowa umowa trwa nie 24 miesiące, ale 36 ( sumowane jest 12 miesięcy, które pozostało z pierwszej umowy razem z 24 miesiącami umowy nowej). W każdej z opcji otrzymujemy bezpłatny dostęp do aplikacji Facebook.

Plus telefony mix dostępne są również w ofercie standardowej z telefonem. Charakteryzuje ją jednakowa kwota minimalna doładowań przez cały okres trwania umowy. Umowa zawierana jest na 24 doładowania. Tutaj również niewykorzystane środki kumulują się, co daje nam pełną kontrolę, edycja, lub rezygnacja z pakietów możliwa jest w dowolnym momencie trwania kontraktu. Bezpłatny dostęp do aplikacji facebook w każdej z 4 opcji doładowań : 30,40,50,60zł.  Dla każdej z opcji można dobrać pakiety:minut do krajowych sieci komórkowych, nielimitowane smsy oraz internet w telefonie. Wysokość limitu internetowego oraz ilość minut różna jest w zależności od minimalnej kwoty doładowania. Różni się również stawka za pakiety.

Mix plus telefony dostępne są tylko i wyłącznie w powyżej opisanych opcjach. Istnieje natomiast możliwość skorzystania z oferty plus mix bez telefonu.  Czym cechuje się ta opcja? Kwota doładowania pozostaje stała przez cały okres trwania kontraktu, który zawarty zostaje na 24 miesiące. Każde doładowanie kontraktowe daje nam dodatkowy rabat 20 zł. Tutaj środki również są kumulowane, więc na każdym etapie można kontrolować swoje konto. Oczywiście standardowo w dowolnym momencie trwania kontraktu możemy wyłączyć, bądź modyfikować pakiety. Dostępne są dwie minimalne kwoty doładowania – po wspomnianym powyżej rabacie 20-sto złotowym kwoty te wynoszą 30,lub 40 zł. Natomiast kwota, którą zasilane zostaje nasze konto to 50, lub 60 zł odpowiednio dla wykonanego przez nas doładowania. Umowa zatem daje nam dodatkowe środki na koncie, które w ramach plus mix z telefonem przeznaczone są na zniżki kupowanego sprzętu. Jeżeli nie zależy nam na nowym smartfonie, a chcemy nieco zaoszczędzić to rozwiązanie wydaje się być wprost idealne.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]