Nju mobile to młoda marka, powstało w 2013 roku, a ich oferta wydaje się być kierowana przede wszystkim do młodych ludzi. Submarka operatora, jakim jest Orange wyróżnia się tym, że nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy oraz pozwala rozliczać się tylko za faktycznie wykorzystane usługi. Nju Mobile w chwili obecnej ma już 800 tys. klientów, na abonament zdecydowało się ponad pół miliona ludzi, a liczba ta stale rośnie. Patrząc jednak na ofertę Nju Mobile trudno się dziwić tak dużym zainteresowaniem. Oferta jest bowiem naprawdę godna uwagi.

Wybór abonamentu

Nju mobile oferuje nam kilka opcji do wyboru, jeśli chodzi o ofertę abonamentową. Nie ma jednak osobno wyodrębnionej żadnej oferty dla firm, jest tylko ogólna oferta abonamentowa. Pierwsza opcja najwięcej – nie więcej niż 39zł, w ramach tego otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 20 GB Internetu (a im dłużej w nju, tym więcej GB z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 20 GB na start, 40 GB po pół roku, 50 GB po roku oraz 60 GB po dwóch latach); 2,52 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 39 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Następna oferta wszystko – nie więcej niż 29 zł, w tej cenie otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 10 GB Internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 10 GB na start, 20 GB po pół roku, 25 GB po roku oraz 30 GB po dwóch latach); 1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 29 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Kolejna opcja – rozmowy – nie więcej niż 19 zł, w ramach której otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE dodatkowo płatne. 9gr/SMS, 19gr/MMS, ale nie więcej niż 9 zł za korzystanie bez limitu; 1 GB Internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak, 1 GB na start, 2 GB po pół roku, 2,5 GB po roku, 3 GB po dwóch latach); 1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 19 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana na czas nieokreślony.

Nju Mobile a faktura

NJU Mobile nie wystawi niestety abonentowi na abonament faktury na firmę. Może jedynie wystawić fakturę imienną, na której nie będzie numeru NIP, ani nazwy firmy. Takiej faktury wbrew obiegowym opiniom nie można odliczyć od podatku VAT i dochodowego.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]