Co tydzień prześwietlamy oferty wszystkich operatorów komórkowych w kraju. W dzisiejszym artykule zajmiemy się siecią PLUS GSM, oraz promocjami związanymi ze świętami i rejestracją numerów na kartę. Co przygotowali dla nas tym razem?

Wszystkie sprzęty taniej o 30 procent

W związku z szałem świątecznych zakupów PLUS GSM obniża ceny wielu swoich produktów o trzydzieści procent. Przykładowo LG smartTV 49″ i LG X power w ofercie abonamentowej kosztować nas będą jedynie 88 złotych na miesiąc, a Samsung Smart TV jedynie 99,99 złotych miesięcznie. Ofert jest bardzo wiele dlatego o szczegóły warto pytać w salonach sprzedaży lub sprawdzić na stronie operatora.

Warto zarejestrować numer na kartę w PLUS GSM

Informacja dla zapominalskich.  Przypominamy w jaki sposób zarejestrować numer na kartę w PLUS GSM aby skorzystać z bonusów przygotowanych przez operatora. Po pierwsze sprawdź, czy twój numer nie został już wcześniej zarejestrowany za pomocą wiadomości SMS o treści STATUS na numer 80104 lub dzwoniąc pod numer 601 102 601. Jeżeli numer nie został zarejestrowany to udaj się do salonu Plusa lub Cyfrowego Polsatu, ewentualnie możesz to zrobić w jednym z wielu punktów partnerskich (kioski Ruchu, sklepy Neonet, stacje Statoil, placówki Poczty Polskiej itp. – więcej informacji na stronach internetowych operatora). Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport) oraz numer karty SIM ( możesz otrzymać numer karty SIM wysyłając darmowego SMS-a o treści Karta na 80105). Po zarejestrowaniu włącz bonusy za pomocą SMS-a o treści BONUS na numer 80110. Otrzymasz 500 złotych na rozmowy i wiadomości do wszystkich, oraz 50 GB internetu na trzydzieści dni od momentu aktywacji. Dodatkowo po wpisaniu kodu RWK na numer 80110 otrzymasz rok ważności konta. Nie ma co zwlekać, bo promocja niedługo się kończy.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]