Trudno byłoby funkcjonować firmom bez podstawowych mediów jaki są telefony oraz dostęp do internetu. Operatorzy prześcigają się w tworzeniu jak najlepszych ofert, pragnąc przyciągnąć do siebie także klienta biznesowego. Klienci tacy są pożądani także z tego powodu, iż są jeszcze bardziej wierni jednemu operatorowi niż klienci indywidualni- jest więc o co walczyć. Jak przedstawia się oferta dla firm w Orange?

Oferta dla firm w Orange 2020

W 2020 roku Orange proponuje swoim klientom biznesowym Nowe Plany Firmowe wraz z paczkami usług do wyboru. Paczki te obejmują pokrótce takie usługi jak:

– serwis telefonu- naprawa lub wymiana uszkodzonego telefonu,

– bezpieczna firma- CyberTarcza oraz wsparcie IT dla firmy- ochrona obejmuje maksymalnie 3 telefony,

– w podróży- 100 minut w podróży (Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia, Kanada) oraz nawigacja na co dzień,

– połączenia na Ukrainę- 40 minut rozmów na numery ukraińskie,

– pakiet połączeń międzynarodowych- 250 minut,

– w Internecie – do 10 GB dodatkowego internetu i usługa Data Music Pass (umożliwia korzystanie ze Spotify, Tidal, Apple Music, AmazonMusic, etc bez pomniejszania pakietu danych),

– w biurze- aplikacje Microsoft 365 dla firm- usługa ta dostępna jest w planach L i XL.

Orange proponuje firmom następujące plany:

– plan S za 45 złotych miesięcznie + VAT- 20 GB pakietu danych w Polsce oraz 5,86 GB w UE,

– plan M za 60 złotych miesięcznie + VAT- 30 GB pakietu danych w Polsce oraz 7, 82 w UE oraz dodatkowo jedna z wymienionych wyżej paczek do wyboru,

– plan L za 75 złotych miesięcznie + VAT- 70 GB pakietu danych w Polsce oraz 9,77 GB w UE + 2 paczki usług,

– plan XL za 100 złotych miesięcznie + VAT- 150 GB pakietu danych w Polsce i 13,03 GB w UE + 3 paczki usług.

Rozmowy oraz SMSy w każdym Planie Firmowym są nielimitowane. Jeśli wybieramy plan z paczkami, możemy je dowolnie, bezpłatnie i co miesiąc wymieniać na nowe w ramach abonamentu- dla przykładu jednego miesiąca możemy zamówić paczkę rozmów z Ukrainą, a kolejnego zamienić ją na dodatkowy Internet dla firmy.

Oferta dla firm przedłużających umowy

Orange kusi firmy, by przedłużały swoje umowy abonamentowe, a robi to za pomocą bonusów. Bonusem takim jest wzięcie smartfona i niepłacenie za niego 3 pierwszych rat. Dla przykładu w Planie Mobilnym za 55 złotych mamy do wyboru takie smartfony jak Samsung Galaxy A51, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Mi 10 Lite 5G. 3 pierwsze miesiące to 0 złotych opłat za dany smartfon, od 4 miesiąca trwania umowy płacimy już stawkę podaną przez operatora, dla przykładu za Xiaomi Mi 10 Lite 5G zapłacimy miesięcznie 65, 01 złotych.

Przedłużając umowę w Orange możemy także dostać bonus w postaci jednej z usług za 0 złotych:

– pakiet danych 5 GB,

– Music Pass,

– 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady.

Na jeden miesiąc za 0 złotych możemy także wybrać usługę Video Pass, która pozwala na oglądanie filmów, filmików i seriali w najpopularniejszych serwisach wideo- HBO GO, Netflix, YouTube, OrangeTv GO, vod.pl, WP PILOT bez pomniejszania posiadanego pakietu GB.

Oferta telefonów w Orange dla firm

Wielu firmom zależy na tym, by mieć w biurze telefony najnowszych generacji – zwłaszcza firmom kreatywnym, często umieszczającym efekty swojej pracy w sieci. Dla takich właśnie firm Orange proponuje najnowszy smartfon Samsung Galaxy Note 20 5G oraz Note 20 Ultra 5G, które już są dostępne w sprzedaży. Można je nabyć w Planie Firmowym jak i w opcji bez abonamentu. Firmy, które przedłużają umowę w Orange zostają zwolnione z płacenia rat za urządzenie przez 3 miesiące, natomiast po 3 miesiącach rata za Samsung Galaxy Note 20 5G wynosi 141 złotych (21 rat), a za Utla 5G 168 złotych (także 21 rat).

Orange kusi także firmy nowymi smartfonami Oppo w dobrych cenach. Dla firm przedłużających umowy także te smartfony są dostępne przez 3 miesiące za 0 złotych, a po 3 miesiącach można je mieć- w zależności od modelu- za 15 do 56 złotych miesięcznie plus opłata abonamentowa.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]