Jak pewnie wszyscy doskonale wiemy, oferta dla firm jest zupełnie inna niż dla standardowych klientów

Wybór Planu taryfowego

Do wyboru mamy 3 plany taryfowe. Wyglądają one następująco. Pierwszy plan taryfowy o nazwie „Dla Firm” to koszt 34,99 zł miesięcznie + VAT. W tej cenie otrzymujemy: rozmowy bez limitu do wszystkich w kraju i w UE; SMS/MMS bez limitu w kraju i w UE oraz Internet w telefonie – 10 GB (w tym 2,78 GB w UE). Jeśli zdecydujemy się to ofertę z telefonem, wygląda ona zupełnie identycznie, a smartfon dla przedłużających umowę otrzymujemy za 0zł na start. Drugi plan taryfowy nazywa się „Dla Firm + Multipak XL. Za cenę 44,99 zł miesięcznie + VAT otrzymamy: rozmowy bez limitu do wszystkich w kraju i w UE; SMS/MMS bez limitu w kraju i w UE; 250 bezpłatnych minut do wykorzystania na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady; Internet w telefonie – bez limitu (gdzie po wykorzystaniu pakietu danych (3,57 GB w UE) opłata za 1MB est zgodna z cennikiem, a w kraju prędkość internetu spada do 1Mb/s.). Jeśli zdecydujemy się na ofertę z telefonem, to sprawa wygląda podobnie jak w przypadku pierwszego planu taryfowego – dla przedłużających umowę smartfon za 0 zł na start. Oferta „Dla Firm + Multipak XL jest polecana przez sieć Orange. Ostatni, jaki mamy do wyboru plan taryfowy to „Dla Firm + Multipak XXL.

Jego koszt to 64,99 zł miesięcznie + VAT. Za tą kwotę dostajemy: rozmowy bez limitu do wszystkich w kraju i w UE; SMS/MMS bez limitu w kraju i w UE; połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady bez limitu; 200 darmowych minut na połączenia wykonywane do Polski z wybranych krajów i pomiędzy nimi /wymienne na SMS i MMS (wybrane kraje to: Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia, Kanada). Internet w telefonie bez limitu (Po wykorzystaniu pakietu danych (5,15 GB w UE) opłata za 1MB jest zgodna z cennikiem, a w kraju prędkość internetu spada do 1Mb/s). I tutaj, podobnie jak miało to miejsce w dwóch pierwszych planach taryfowych, jeżeli zdecydujemy się na ofertę z telefonem, otrzymujemy go w ofercie dla przedłużających umowę smartfon za 0 zł na start. Omówione wyżej wartości abonamentów uwzględniają rabaty, jakie otrzyma dana firma, jeśli wyrazi zgodę na tak zwaną e-fakturę i terminowe płatności – rabat 5,00 zł oraz zgodę marketingową – rabat 5,00 zł. Brak tej zgody spowoduje podwyższenie cen abonamentu. Oprócz tego, trzeba jeszcze dodać, że jeśli firmie będzie potrzebna dodatkowa karta SIM to w planie dla Firm kosztuje ona 19,99 zł + VAT, a w opcji z Multipakiem XL bądź XXL kosztuje odpowiednio 29,99 zł + VAT lub 49,99 zł + VAT. Jeśli chcemy zamówić wybraną przez nas ofertę, możemy po prostu umówić się na wizytę w salonie lub po prostu zadzwonić pod numer 801 234 567(opłata według cennika operatora) i złożyć zamówienie.

Oferta z telefonem lub bez

Pomimo tego, że jak zostajemy poinformowani, otrzymujemy smartfon na start za 0zł, wcale nie oznacza to, że nie będziemy ponosili żadnych kosztów. Tutaj sprawa wygląda podobnie jak w przypadku oferty dla osób prywatnych. Co miesiąc do ceny abonamentu będzie doliczana rata za wybrany przez nas telefon. Wysokość raty jest oczywiście zależna od wybranego przez nas planu taryfowego oraz telefonu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]