Coraz popularniejsze staje się kumulowanie kilku rzeczy w jeden pakiet. Łączymy ze sobą pakiety telefonii, Internetu, czy telewizji cyfrowej. Konsolidujemy konta w banku, korzystamy jednego biletu dla każdego rodzaju komunikacji miejskiej – pociągu, autobusu, tramwaju, czy promu. W sklepach kupujemy wielopaki. Dlaczego nie mielibyśmy więc skorzystać z jednego abonamentu dla całej rodziny? Taki abonament w plusie znajdziemy pod nazwą Ja + rodzina. 

Oferta ta została stworzona z myślą o rodzinach. Decydując się na tę opcję otrzymujemy jedną, główną kartę SIM, a dodatkowo możemy bezpłatnie zamówić dwie dodatkowe karty. Warunek jest jeden – wszystkie karty muszą zostać zamówione na te same dane. Karta główna jest produktem nadrzędnym, wszystkie pakiety znajdują się na niej i są współdzielone przez użytkowników kart dodatkowych. Dla jednej karty głównej zamówić można maksymalnie 8 kard dodatkowych. Dwie pierwsze otrzymamy bezpłatnie, każda kolejna wiąże się z kosztem 25 zł. Kwota ta doliczana jest automatycznie do rachunku za abonament w plusie.

Usługa ta ma jedną wadę – występuje solo, bez opcji wyboru aparatu telefonicznego. W ramach oferty otrzymujemy do wyboru jeden z trzech dostępnych pakietów. Co warto zauważyć każda z umów zawierana jest na 24 miesiące. Za zakup w sklepie internetowym otrzymujemy jednak pierwsze sześć miesięcy za darmo.

Abonament polecany przez operatora opiewa na kwotę 69,99 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy nielimitowane minuty do krajowych sieci komórkowych. Za wiadomość SMS zapłacimy 0,20 zł, za MMS natomiast 0,40 zł. Każda minuta połączenia z numerem stacjonarnym to dla nas koszt 0,29 zł. Dostajemy również 20 GB Internetu w telefonie.

Plus abonament w wyższej opcji ja + rodzina to koszt 99,99 zł miesięcznie. W ramach tej kwoty rozmowy na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy są nielimitowane. Internet, który dzielimy z innymi użytkownikami to 40 GB. W prezencie otrzymujemy pakiet ja+ zdrowie, czyli porady medyczne online dostępne 24/7.

129,99 zł to miesięczny koszt ostatniej z ofert plus na abonament. Otrzymujemy tutaj oczywiście nielimitowane rozmowy krajowe na numery komórkowe oraz stacjonarne, wiadomości tekstowe i multimedialne również są nielimitowane. Internet do podziału z resztą rodziny to 60 GB, nie ma się jednak o co martwić, ponieważ po wykorzystaniu tego limitu danych mamy w zapasie nielimitowany Internet w zasięgu LTE. Przydatny szczególnie dla rodziców może się dodatkowy pakiet ja + zdrowie. Osoby, które często wyjeżdżają za granicę również znajdą coś dla siebie, a mianowicie 360 minut i 500 MB do wykorzystania w roamingu na terenie UE.

Abonament plus ma do zaoferowania wiele – najważniejsze to znaleźć osobę, która pomoże nam dokonać analizy potrzeb i wybrać najodpowiedniejsza opcję.  Później pozostaje nam tylko naradzić się z rodziną jakiej ilości osób udostępnić wskazany pakiet, zamówić dodatkowe karty i korzystać ze świadomością, że w ramach jednego abonamentu korzysta cała, albo przynajmniej większość rodziny.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]