Operator z największym zasięgiem sieci LTE w Polsce, ofertą smart DOM, która pozwala zaoszczędzić na drugiej i trzeciej usłudze, niezła oferta i świetna gadżety. O kim mowa? Oczywiście o usługach Plusa!

Chcesz zrobić niespodziankę dziecku, a może potrzebujesz czegoś dla siebie. Internet plus to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. Co możemy zyskać decydując się na usługę internetową w abonamencie?

Szeroka gama pakietów danych – od 30 do 100 GB miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Dodatkowo LTE plus bez limitu GB po wykorzystaniu aktualnego pakietu danych w cenie abonamentu (w najtańszym pakiecie – 30 GB – dodatkowa opłata za tą usługę w wysokości 10 zł.).Rabat na abonament za zakup usługi w sklepie internetowym – pierwsze 3 miesiące za damo. W wybranych pakietach HBO GO w prezencie, oraz możliwość skorzystania z programu smart DOM. Za najtańszy z pakietów zapłacimy miesięcznie 39,99 zł. Do wybrania pozostaje nam oczywiście sprzęt – modem, lub router.

Jeżeli posiadamy już własny sprzęt i nie chcemy dodatkowo inwestować w zakup kolejnego można rozważyć opcję abonamentu bez sprzętu. Pakiety dostępne w internet plus bez  sprzętu to również 30,50,80, lub 100 GB. W ich skład wchodzi to samo co w opcji opisanej powyżej ( ze sprzętem). Różnicą są tylko ceny. Najniższy z pakietów to kwota 29,99 zł za 30GB danych.

W innej opcji abonamentu można dobrać tablet z internetem plus. Tutaj do wyboru mamy pakiet danych 20,40,70,90 GB. PO wykorzystaniu pakietu danych LTE plus bez limitu w cenie abonamentu ( wyjątkiem jest pakiet 20 GB – w tym przypadku opłata dodatkowa za tą usługę wynosi 10 zł miesięcznie). Pakiet nocny, czyli 200 GB miesięcznie do wykorzystania w godzinach od 1 w nocy do 8 rano za jedyne 2,90 zł/miesiąc. Dla pakietów 40 GB i więcej w prezencie pakiet HBO GO w prezencie.  Ceny abonamentu zaczynają się od kwoty 69,99, a kończą na 159,99 zł.

Na chwilę obecną do wyboru mamy trzy opcje urządzeń: Modecom FreeTAB 80110 IPS X 4 lite, zestaw modecom FreeTAB 8015 IPS X4 lite plus Huawei CarFi LTE oraz LG G Pad 8.0 LTE. W najtańszej opcji abonamentu za jeden z tych tabletów zapłacimy 3 zł.

Plus internet abonament to nie jedyna opcja, żeby skorzystać z usługi internetowej. Dostawca zapewnia również możliwość zakupu internetu na kartę. Starter za 5 złotych to 0,5 GB internetu na start, premia 1 GB przyznawana przez pięć pierwszych doładowań na kwotę nie niższą niż 20 zł. Konto ważne przez 7 dni od momentu wykonania pierwszego połączenia. Dostęp do superszybkiego LTE. Doładowanie za 150 zł gwarantuje nam rok ważności konta. Dodatkowo nocny transfer.

Wśród możliwości zakupu internetu na kartę udostępniona została pula starterów wraz z modemem HSPA+ w kwocie 99 zł, lub routerem LTE za 149 zł. W obu przypadkach  na start otrzymujemy 3 GB, 12 GB przyznawanych za doładowania ( maks. 1 GB dla jednego doładowania w miesiącu). Po doładowaniu za 150 zł zyskujemy rok ważności konta, jeżeli natomiast nie planujemy dokonać doładowania w tej kwocie musimy liczyć się z tym, że karta będzie ważna przez 14 dni od momentu wykonania pierwszego połączenia.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]