Trendy wśród smartfonów zmieniają się równie szybko jak moda ubraniowa. Technologia idzie wciąż do przodu, a my możemy wybierać sprzęt z coraz to nowymi funkcjami, lepszymi aparatami, wciąż aktualizowanym oprogramowaniem, etc. Dlatego też najczęściej, gdy kończy nam się umowa abonamentowa, wybieramy przedłużenie nowej wraz z nowym telefonem. Jakie są telefonu 2021 roku, co powinny mieć i na co zwrócić uwagę? Jakie telefony za złotówkę oferuje dzisiaj Plus?

Smartfony A.D. 2021

Jeśli zależy nam na nadganianiu nowinek technicznych odnoście smartfonów, musimy trzymać rękę wciąż na pulsie. Nowości pojawiają się cały czas, część sprawdzonych rozwiązań w smartfonach jest od lat ta sama, ale jest też sporo lepszych rozwiązań, które sprzyjają wygodzie korzystania z telefonu, pozwalają robić lepsze zdjęcia, sprawiają, że telefon jest jeszcze większy i jeszcze cieńszy i lżejszy. Jakie są smartfony najnowszej generacji?

Na początek warto podkreślić fakt, iż dziś trudno szukać smartfonów byle jakich, które określimy jako te tańszy, czyli złe. Rynek smartfonów bardzo się ujednolicił, a to znaczy, że ceny smartfonów są do siebie dość zbliżone. Same smartfony mają bardzo podobne funkcje, ogólnie są urządzeniami niemal bliźniaczymi (niezależnie od marki), dlatego zatarła się ta różnica między Samsungiem, Xiaomi, Sony, itp. Na co więc zwrócić uwagę kupując telefon?

Warto szukać smartfonów jak najbardziej innowacyjnych i intrygujących, ale trzeba też uważać, by za nie nie przepłacać. Oferty telefonów za złotówkę to najlepsza opcja, by wybrać coś nowego, a jednocześnie z kosztami rozłożonymi na raty abonamentowe. Co ważne, nawet w ofercie za złotówkę będzie można spodziewać się opcji internetu 5G- dotąd ta opcja była dostępna jedynie w drogich smartfonach, dziś staje się powszechna. Staje się tak dlatego, iż w 2022 roku 5G ma być w naszych telefonach już oczywistym standardem.

Nowością w smartfonach będzie na pewno to, iż dołączane do nich będą mocniejsze i sprawniejsze ładowarki- Apple rezygnuje nawet z ładowarek całkowicie w ofercie swoich najnowszych iphonów. Pokazuje to fakt, o którym napisano powyżej- smartfony są już tak do siebie podobne, że producenci muszą wyróżniać się akcesoriami, gdyż już tylko akcesoria są tym polem do pokazania swojej lepszej oferty. Ciekawostką jest też to, że producenci rezygnują w nowych urządzeniach z gniazda słuchawkowego. Żyjemy w czasach Bluetooth, słuchawki bezprzewodowe są dziś tanie, dlatego gniazda te przestały być komukolwiek niezbędne.

Telefony za złotówkę od Plusa

Telefony za złotówkę w sieci Plus można mieć oczywiście w parze z abonamentem- będąc nowym klientem lub przedłużając swoją umowę z siecią. Obecnie Plus ma dla nas takie opcje abonamentowe:

– za 30 zł/msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 2GB internetu,

– za 50 zł/ msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 12 GB internetu,

– za 75 zł/msc- nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 75GB internetu.

Za złotówkę możemy dostać m.in:

– LG K52- bardzo ciekawy wizualnie smartfon, który posiada aż 4 aparaty; debiut tego telefonu przypadł na ostatni kwartał 2020 roku; jest to telefon, który daje sporo możliwości, jednocześnie będą telefonem dość uniwersalnym, idealne dla przeciętnego użytkownika lubiącego nowości rynkowe,

– Samsung GALAXY A51- to tzw. smartfon bestseller, prawdziwa innowacja dostępna dla każdego; Galaxy A51, to 6,5 cala niczym nieograniczonego wyświetlacza o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli i proporcjach 20:9, a do tego poczwórny aparat- w tym aparat mikro,

– realme 7 5G- tylko w Plusie! realme to mniej znana marka, ale korzyścią jest to, iż oferuje nam ona najtańszy obecnie smartfon oferujący dostęp do sieci 5G,

– Sony Xperia L4- to smartfon o charakterystycznych proporcjach ekranu 21:9 oraz matową obudowę z ukrytymi obiektywami aparatów; ekran ma przekątną 6,2 cala, co plasuje go w kategorii raczej mniejszych wyświetlaczy.

Przykłady smartfonów za złotówkę w Plusie można mnożyć- operator posiada bardzo bogatą ofertę w tej cenie. Każdy ma więc realną szansę wybrać coś dla siebie, co będzie posiadało o poziom lepsze funkcje od tych, które mamy w ocenie użytkowanych smartfonach.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]