Plus telefony za 1 zł

W związku z pojawieniem się na rynku ciekawej oferty plus telefony za 1 zł postanowiłem przyjrzeć się co konkretnie plus ma do zaoferowania i do jakiego klienta taka oferta dotrze najlepiej.

Cóż już na wstępie warto zaznaczyć, że telefony z plusa za tą zawrotną kwotę 1 złotówki są dostępne zarówno w ofercie abonamentowej dla klientów nowych oraz tych którzy przedłużają umowę. Wspomniana promocja dotyczy również ofert w MIXie, czyli w formie karty do doładowania jednak nie jest ona już tak rozbudowana.

Dla zainteresowanych plus proponuje nie tylko telefony, znając zapotrzebowania klientów na nowoczesne technologie plus wytypował również kilka modeli tabletów i laptopów.

Skupmy się jednak na tym co jest na wokandzie – mianowicie telefony plus.

Nie ma sensu rozwodzić się nad tym kto będzie miał korzystniejsze warunki, czy osoby które już są w sieci, czy te które udało się pozyskać z innych sieci, każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie, ponieważ poziom rozbudowania oferty jest bardzo imponujący.

Warto natomiast wspomnieć, że decydując się na abonament deklarujemy podpisanie umowy na 24 miesiące, czyli chyba najbardziej popularna forma/długość umów tego typu.

Abonamenty natomiast są tak zróżnicowane, że nawet osoby które do tej pory nie decydowały się na abonament ze względu na finanse i zobowiązanie na jakie deklarujemy się przy tego typu umowach, mogą poczuć, że tym razem jednak jest to coś dla nich, bowiem najniższe kwoty abonamentu oscylują w granicach 50 złotych miesięcznie za całkiem pokaźny pakiet minut i Internetu.

Uściślając natomiast kwestię tego co interesuje nas najbardziej, innymi słowy – plus oferty telefonów, no cóż nie ma sensu przybliżać specyfikacji każdego telefonu po kolei, w dzisiejszych czasach każdy telefon, tudzież smartfon posiada – oprócz standardowych funkcji – wszelkiego rodzaju notatniki, aparaty po oby dwóch stronach obudowy, w tym popularnie zwane „aparat do selfie”, ponadto w każdym modelu są już rozbudowane możliwości do zabawy w grafika, bardzo dużo pamięci na różnego rodzaju aplikacje.

Na stronie plusa w zakładce plus oferty telefonów można zapoznać się szczegółowo z każdym modelem telefonu, od tych za 1 zł, po te kilkunastokrotnie droższe. Z pewnością tylko część tych bardziej technicznych użytkowników będzie interesowała kwestia oprogramowania, pamięci i inne dane techniczne, większość „typowych użytkowników” patrzy na podstawowe kwestie jak awaryjność, czy też megapixele w aparacie. Na szczęście dzięki elastyczności oferty plusa nawet za najmniejsze pieniądze będziemy w stanie dobrać coś dla siebie, a dzięki przejrzystości strony i jej możliwościom – nawet porównać parametry telefonów między sobą.

Rynek od jakiegoś czasu został już podzielony na klientele i wiele osób trzyma się swojej ulubionej marki, jedni lubią Samsunga, inni stoją murem za LG, a jeszcze inni są zapatrzeni w Huawei, które w moim skromnym zdaniem wypuszczając serię P8Lite , zrobił dobre posunięcie ponieważ wśród telefonów w rozsądnej cenie jest to według mnie jeden z ciekawszych modeli. Jednak nie ma sensu przekonywać w tym momencie użytkowników do konkretnego modelu telefonu, zachęcam do zapoznania się z ofertą plusa na stronie www.

Oceń wpis!
[Ocen: 1 Średnia: 4]