Telefony w Plusie na abonament. Obecny operator zaczyna działać ci na nerwy, a umowa wygasa lada dzień? Nie ma co się dłużej męczyć, znajdź rozwiązanie idealne i zmień operatora. Plus telefony na abonament to rozbudowana oferta, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, nowości sprzętowe i bezproblemowe przeniesienie numeru.

Dlaczego warto rozważyć telefony w plusie na abonament i przenieść numer?

Plus oferuje, że zajmie się za ciebie wszystkimi formalnościami. Wystarczy, że podpiszesz dokumenty i będziesz oczekiwać na przeniesienie numeru. Jeżeli obecnie posiadasz umowę na abonament, lub mix i decydujesz się przenieść numer otrzymasz 6 miesięcy abonamentu gratis. Dzięki temu nie musisz płacić abonamentu podwójnie. Będziesz również informowany o postępach z przenoszenia dotychczasowego numeru – komunikacja sms wysyłana jest na każdym z etapów.

Jaką ofertę wybrać?

Plus abonament telefony przygotował wiele możliwości. Czas trwania umowy dla oferty z telefonem to 24 miesiące, w tym pół roku abonamentu za darmo.  Do wyboru mamy 4 progi cenowe. Opcja za 44,99 zł daje nam nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych. Jednak za rozmowy na telefony stacjonarne zapłacimy 0,29 zł za minutę połączenia. Wiadomości SMS i MMS również związane są z dodatkowym wydatkiem na kwotę odpowiednio 0,20 i 0,40 zł za każdą sztukę. Podstawowy pakiet danych dostępny w ramach tej oferty to 4 GB.

Kolejną z dostępnych taryf jest polecana przez operatora opcja za 69,99 zł. w ramach której wszystkie rozmowy w kraju, SMS i MMS są nielimitowane. Limitowany jest natomiast internet, a jego ilość wynosi 10 GB miesięcznie. W prezencie otrzymujemy 3 pakiety ipli i HBO GO, a także 3 miesiące LTE plus bez limitu i 120 minut w roamingu na terenie UE.

Pakiety w kwocie 99,99 i 119,99 zł zawierają nielimitowane połączenia krajowe i wiadomości tekstowe i multimedialne, 20 GB internetu, nielimitowany LTE Plus, 120 minut i 150 MB w roamingu oraz 3 pakiety ipla, HBO GO oraz ja + zdrowie w prezencie.

Plus telefony na abonament dają nam wiele możliwości. Dopasowane są do osób, lubiących surfować po internecie, prowadzić wielogodzinne rozmowy, podróżników, którzy mogą pozostać w kontakcie z krajem dzięki pakietom w roamingu, są idealnym rozwiązaniem dla fanów telewizji. Jedyne co pozostaje nam wybrać – to tą taryfę, która uwzględnia i zapewni spełnienie wszystkich nasze abonamentowych potrzeb.  Dla każdej z ofert wybieramy telefon – smartfon z grupy  tańszych, a może jakaś gorąca nowość? W sklepie internetowym dostępnych jest mnóstwo telefonów w przeróżnych markach i modelach – od smartfonów, przez klasyczne modele telefonów, na gadżetach typu słuchawki, czy saszetka kończąc.

Oczywiście oferta sklepu internetowego przygotowana została również dla klientów, którzy nie są zainteresowani zakupem telefonu w abonamencie. Stworzone zostały taryfy bez telefonu, z nieco niższym abonamentem – dla oszczędnych. Miesięczne kwoty ich zobowiązania zaczynają się już od 39,99 zł.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]