Telefony w Plusie

Zachęca oszczędnościami, kusi zniżkami w programie smart DOM, całkiem sporą infrastrukturą i internetem z zasięgiem LTE, a także nowościami sprzętowymi. Oferty telefonów w plusie, czyli co oferują, czego nie mają inni.

Telefony w plusie to całkiem pokaźna działka. Dostępne w abonamencie i mixie, z możliwością zakupu po stawce rynkowej bez zobowiązania jakąkolwiek umową.

Od  symbolicznej złotówki, przez smartfony z różnymi gadżetami – od plecaka, przez torbę męską, bidon, czy Gear VR. Wszystko żeby skupić uwagę obecnych i potencjalnych klientów. Oferty telefonów w plusie to prawdziwa gratka dla osób lubiących różne nadprogramowe dodatki.

Plus telefony abonament to najbardziej rozłożona finansowo opcja jeżeli chodzi zakup sprzętu. Alternatywą jest oczywiście kredyt w banku, bądź mix plus. Sprawdźmy co daje nam rozreklamowana oferta elastyczna z telefonem. Po pierwsze brak stałej opłaty przez cały okres zobowiązania. Pierwsze 12 miesięcy to koszty 39,99 zł w najniższej opcji. Od 13 miesiąca kwota abonamentu wzrasta prawie dwukrotnie – płacimy 79,99 zł. Oczywiście elastyczność polega na tym, że po okresie roku możemy zawrzeć nową dwuletnią umowę dzięki której wrócimy do stawki pierwotnej – 39,99 zł. Nasza nowa umowa to okres 24 miesięcy, plus 12 zaległych z umowy aktualnej ( zmieniamy stawkę na tą niższą, ale pozostały okres umowy nie znika, zostaje doliczony do umowy nowej). Cóż dostajemy w ramach wskazanych 39,99 zł? Nielimitowane rozmowy do sieci plus i krajowych sieci komórkowych. Rozmowy na telefony stacjonarne wiążą się z kosztem 29 groszy za minutę połączenia. Wysłany sms kosztuje nas 20 groszy, MMS zaś 40. W ramach podstawowego pakietu danych otrzymujemy 4 GB internetu.

Promocje w plusie nie kończą się jednak na najniższym z abonamentów. Kolejny, nieco wyższy wiąże się z kwotą 59,99 (119,99 od 13 miesiąca). Otrzymujemy nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych, smsy i mmsy również nie ograniczają nas w żaden sposób, są bezpłatne. Otrzymujemy 10 GB internetu i 3 miesiące LTE Plus bez limitu. Dodatkowo pojawia się 120 minut w roamingu UE, 3 pakiety ipla i HBO GO w prezencie.

Pakiety wyższe nie różnią się od siebie w sposób znaczący. Wiąża się z kwotami odpowiednio 89,99 zł ( od 13 msc 179,99zł ) oraz 109,99 zł ( od 13 msc 199,99 zł) Nielimietowane minuty, SMSy i MMSy, 20 GB internetu, LTE bez limitu przez cały okres trwania umowy, 120 minut i 150 MB w roamingu UE, 3 pakiety ipla, HBO GO oraz pakiet ja + zdrowie.

Każda z tych umów zawierana jest wstępnie na 24 miesiące, okres wydłuża się, jeżeli po roku zdecydujemy się na zawarcie kolejnej umowy. Co jednak warto zaznaczyć – dla nowych klientów rabatowany jest abonament przez pierwsze pół roku. Wynosi on 0 zł. Dla nas oznacza to tyle, że przez 6 miesięcy korzystamy z usługi w ogóle za nią nie płacąc.

Telefony w plusie i ich oferta to nie lada wyzwanie dla zainteresowanych zakupem nowych usług. Ich gama jest tak rozległa, że dokonanie wyboru może zająć chwilę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]